Profesjonalny montaż drzwi

Sprzedaż stolarki drzwiowej stanowi podstawę naszej działalności. Zdajemy sobie jednak sprawę, że zakup wybranych modeli nie eliminuje jeszcze wszystkich problemów klientów. Niezbędne jest też przewiezienie skrzydła oraz jego umieszczenie w ścianie. Aby zapewnić kompleksową usługę, oferujemy drzwi z montażem. Wybierając naszą usługę, stawiasz nie tylko na wysokiej jakości rozwiązania, które idealnie wkomponowują się we wnętrze i będą służyć przez wiele lat. Zyskujesz też gwarancję ich właściwej instalacji.

Oferujemy usługę montażu drzwi zewnętrznych, ale też tych przeznaczonych do poszczególnych pomieszczeń.

W ramach zakupu drzwi z montażem zapewniamy kompleksowe wykonanie prac tj. osadzenie ościeżnicy i zamontowanie skrzydła. W zależności od sytuacji zajmujemy się również demontażem starych ościeżnic i umieszczeniem w ich miejscu nowych. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość wykonania zabudowy ościeżnic stalowych, bez konieczności ich demontażu. To nowoczesny sposób, który pozwala zmienić wygląd wnętrza, bez potrzeby przeprowadzania dodatkowego remontu.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, planujesz zakup drzwi z montażem w MARDOM i chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy. Siedziba naszej firmy mieści się w Lublinie. Nasi doradcy chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji oraz podpowiedzą najlepsze rozwiązania.