UKŁADANIE PODŁÓG DREWNIANYCH – SPOSÓB NA TRWAŁE PODŁOŻE - LUBLIN

Sam zakup wysokiej jakości paneli czy podłóg z drewna nie jest wystarczający do uzyskania trwałego i estetycznego podłoża. Bez względu na to, czy deski mają być montowane w salonie, sypialni czy przedpokoju – wymagają odpowiedniej instalacji. Niezbędne jest nie tylko ich dokładne ułożenie i dopasowanie, ale też przygotowanie podłoża.

Doskonale wiemy, że nie każdy Klient wie jak powinno wyglądać układanie podłóg drewnianych. Stąd też w ofercie świadczonych usług firmy znajduje się również układanie podłóg drewnianych. Wszystkie prace wykonują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy po zapoznaniu się z wnętrzem dopasowują odpowiednie elementy do zabezpieczenia podłoża, ale też wybierają odpowiednie podkłady. W przypadku nierównych podłoży należy zastosować całkowicie inne rozwiązania niż przy mocowaniu drewna na kaflach.

Usługa układania podłóg drewnianych obejmuje również instalację listew, stanowiących estetyczne wykończenie podłogi.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą i chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Ci skuteczne rozwiązania, ale też wykonają niezbędne pomiary, a następnie zajmą się układaniem podłóg drewnianych. Zapraszamy do skorzystania z oferty Klientów z Lublina i okolicznych miejscowości.